Aura?

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de HadasaEstera cu 3 ani in urma.

Buna ziua .am tot timpul saliva in gura si senzatia de stomac plin ..in urma cu ceva timp am făcut o endoscopie si rezultatul a fost o gastrita si la analiza helicobacter a iesit pozitiv .Este foarte deranjant .puteti sa imi recomandați ceva ? Ce sa fac sa scap de aceste stare ? Multumesc

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637

HadasaEstera

acum 3 ani

Multumesc mult .