anevrism cereblar

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de olimpiu5 cu 12 ani in urma.

buna ziua o intrebare scurta sotia mea o fost operata , si clipata anevrismul si are cate odata pierdere de memorie ,puteti sa imi spuneti cam cat timp dupa operatie se va vindeca de tot sa nu mai aiba probleme cu memoria .

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Numai medicul neurochirurg care a efectuat operaţia ar putea să vă ofere aceste informnaţii