Am ceva in gat

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de Desmond cu 9 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati.De azi am ceva in gat oare sa fie de la Pastele mancate pentru ca de atunci a inceput sa ramana aceasta bucata,chesti in gat.Cand inghit o simt si ma jeneaza,dar cand respir nu patesc nimic si pot respira corect.Daca stiti va rog sa ma ajutati !!!Va Multumesc

Raspunsuri (1)

CriisCristina21

acum 9 ani

Buna, si eu am patit cand eram mai mica sa mananc si dupa sa am o senzatie cum ca mi-ar fi ramas ceva in gat, dar defapt era pe baza nervoasa, ce-i drept nu mai patisem pana atunci...dar la mine a fost pe baza nervoasa, adica daca starea ta de spirit ti se schimba extrem de brusc...in cazul meu asa a fost. :)