afectiuni git

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de valciano cu 13 ani in urma.

buna ziua.cind am facut endoscopia mea gauri minuscule in stomac in partea dreapta, am fost cu rezultatul la gastrointerolog,si mia dat tratament pentru fluxul gastro faringian. este bine sa ma consulte si un doctor la plamini ,sa nu fie o raceala mai veche netratata,sau este o tuse pe sistem nervos. larna sunt foarte sensibil,cind muncesc ma ia cu tremurat.. se poate rezolva pina la urma aceasta problema.va multumesc

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 13 ani

Este bine sa faci si o radiografie pulmonara,dar vreau sa-ti spun ca,refluxul gastro-esofagian provoaca tuse. Urmeaza tratamentul dat de gastroenterolog si mergi din nou la control.