Abces??

Afectiunile cavitatii bucale

Postata de simobobitsa cu 9 ani in urma.

buna ziua, mi-a aparut in zona barbiei in partea dreapta un fel de umflatura, insa e in interior ca un furuncul, la atingere se simte ca e localizata in gingie numai ca gingia mea la exterior este normala si neumflata. ce fel de abces este acesta si cum pot sa il tratez acasa daca nu dispun de situatie financiara?

Raspunsuri (1)

SonyMarika

acum 9 ani

Cumpara un unguent ICHTIOL de la TIS 10% , este ieftin vreo 6 lei . Daca este infectie aceasta crema colecteaza si curata puroiul .