Simptome dupa Covid?

Afectiuni si tulburari cardiovasculare

Postata de Utilizator11645182335 cu 2 ani in urma.

Buna ziua, acum 7 luni am avut Covid, nu a fost asa de rau, insa la cateva luni am racit ff rau ( imunitatea mea fiind scazuta deoarece am fost foarte stresata ) si de atunci am ramas cu niste efecte adverse nasoale.. imi creste pulsul foarte mult, simt slabiciune in picioare si nu pot sa merg, am ameteli, obosesc extrem de repede si raman fara respiratie, nu pot sa dorm.. De cand mi s-a intamplat asta, ma panichez imediat si chem salvarea mai mereu.. Doctorul mi-a dat sa iau Propanolol.. nu sunt in Romania iar in Anglia medicamentele sunt proaste.. Mai este cineva in situatia asta?? Daca da, in cate luni trece? Eu sunt asa de 3 luniā€¦

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/ce-ai-de-facut-dupa-ce-te-ai-vindecat-de-covid-19_18630