MA PUTE-TI AJUTA?

Afectiuni si tulburari cardiovasculare Abces hepatic Abuz de stupefiante

Postata de Utilizator11540318520 cu 5 ani in urma.

Buna seara! Tatăl meu a fost internat acum 2 luni in spital din cauza durerilor mari de spate! In spital s-au facut investigatii cu diferite diagnostice! Tatăl meu e la pat,nu se poate ridica,i s-a spus ca,are un nerv deplasat la coloana si complicatii cu oasele! O sa va scriu diagnosticele si tratamentul si va rog frumos sa ma sfatuiti ce sa fac! Multumesc! Discopatie lombara cu sciatica bilaterală HDL 2-3,tasare corp vertebral lombar,osteoporoza. Omeprazol farmec 20 mg-20 mg,pamecil 1g-1g,algifen solutie injectabila fara concentrație,fraxiparine 5700 UI anti-factor Xa/0,6 ml-5700 ui AFXa/0,6 mi,referent 75 mg-25 mg/ml,thiossen 600 mg ,gabapentin 300 mg,zaldiar

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna seara!Ar trebui stiute mai multe lucruri inainte de a se ajunge la o concluzie. Daca doriti sa discutam, ma puteti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!