ce ar trebui sa fac?

Afectiuni si tulburari cardiovasculare

Postata de membru341289 cu 6 ani in urma.

Buna seara ! Am 18 , iar de vreo 5 luni am palpitatii zilnice , care dureaza mai bine de 2 ore , iar pulsul ajunge cam la 120 bmp. De foarte multi ani ma inteapa inima ,dar de 2 ani ma inteapa foarte tare si in piept,apoi durerea se prelungeste si pe bratul stang , uneori . Acum cateva seri am avut si o neplacere in timpul somnului , m-am trezit simtind ca ma sufoc si ma intepa inima. Aceste intepaturi se manifesta prin taierea respiratiei ..

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-ritm-si-conducere/tulburari-de-ritm-cardiac-aritmii-cardiace_150