Ma poate ajuta cineva?

Afectiuni si tulburari cardiovasculare

Postata de Utilizator11533545532 cu 5 ani in urma.

Am cam de o luna de zile niste simptome ciudate si nu stiu daca e doar de la stres sau vreo afectiune... Adica acum o luna am trait o senzate foarte neplacuta si chair de a doua zi am inceput sa am intepaturi in piept, am facut in atac de panica.. Din ziua aceea m-am last si de fumat.... Am fost la spiral si am facut un EKG, analize de sange si o radiografie la plamani... Mi-a spus ca sunt bine insa eu nu ma simt asa bine... Ma simt tot timpul ametita si foarte obosita, am dureri in piept, de brat si ma doare si capul. Nu stiu ce sa cred si nu stiu ce sa fac... Precizez ca nu am in stil de viata prea sanatos

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/cum-se-manifesta-un-atac-de-panica_13127