Vancomicina

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Iulia300 cu 8 ani in urma.

Am nevoie urgent de vancomicina acest medicament nu se gaseste pe nicaieri in farmacii sau spitale . Stie cineva de unde pot lua acest medicament ?

Raspunsuri (4)

Dr. Emil Otesteanu

acum 8 ani

Oricare depozit farmaceutic din oras,la solicitarea d-vs , vi -l poate poate aduce ( prin comanda de la o firma din tara si din strainatate >

Dr. Toth Noemi

acum 8 ani

Buna ziua! Avem la dispozitie Vancomicina 500mg si 1000mg (fabricat de TEVA).
Dupa comanda 24-48de ore sant si livrate medicamentele.
Pentru mai multe detalii puteți contacta colegii nostri prin telefon la
0 316 300658 (interiorul 101) .

Utilizator11578931314

acum 4 ani

Se mai găsește vancomicina la dumneavoastra?, am nevoie urgent

NEAGU dORINA

acum 8 ani

Am un inlocuiotr ptr. Vancomicina. Denumirea comerciala LINEZOLID TEVA, 2 mg/ml, pungi perfuzabile de 300 ml., am 7 pungi de c***a la pretul de 120/punga.
Ptr. mai multe informatii tel.0720893009