tuse

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de luciadria cu 10 ani in urma.

Baiatul meu de 9 ani are de vreo 3 ani o tuse gen tic ,ca un stranut. Am fost peste tot pana am ajuns la alergolog . Doctora mi-a dat diferite tratamente pe care le urmam cate o luna apoi le schimbam . Nu i-a iesit alergie la nimic , s-a ameliorat tusea adica s-a rarit dar nu a disparut .Acum dupa raceli revine din nou . Ce sa mai fac va rog sa imi spuneti ,tuseste mereu ,am incercat tot felul de remedii naturiste , siropuri de tuse ,ceaiuri . Nu stiu ce sa mai fac . Va rog sa ma ajutati ! Va multumesc !

Raspunsuri (3)

Dr. Tamara Marcovici

acum 10 ani

Buna seara.
Va sugerez sa apelati la un pneumolog. Multa sanatate!

Dr. Tamara Marcovici

acum 10 ani

Buna seara.
Va sugerez sa apelati la un pneumolog. Multa sanatate!

Alina Balas

acum 10 ani

Buna ziua! Cand mergeti la medicul care va vede de obicei intrebati daca cunoaste terapia cu aparatul Bioptron, este recomandat in multe afectiuni ale aparatului respirator, puteti citi despre el pe net. Eu m-am vindecat cu el de o bronsita cronica cu care ma chinuiam din copilarie. Va pot oferi gratuit un card de terapie sa-l incercati cateva sedinte. Sunati-ma la nr 0722589212.