tusa

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de raresik cu 10 ani in urma.

Salut tusesc de vreo 3 luni, am fost la medicul de familie mia dat ceva sirop dar nimik, am fost a doua ora si mi-a dat ceva trimitere, ca ea zice ca nu sunt bolnav si mia dat trimitere la spital la aia cu ticuri, ca zice ca am tic, eu nu cred ca am tic, mam cand a auzit ca am tic tat ami zice sa ma aptin, dar nu pot ca dara ami vine sa tusesc, am fost acuma cateva zile la farmacie mia dat un sirop de muguri de pin, acuma nu mai tusesc asa de des, dar totusi mi sa schimbat si tusa acuma tusesc altfel, sa zic sa intelegeti de cand iau siropu de muguri de pin tusesc altfel parca se rupe tusa… nu mai suport tusa asta? ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Ganez Oana

acum 10 ani

folosesc de doua saptamani acest sirop... si chiar simt imbunatatiri

l-ai incercat
http://***.ro/articol/Produse/Tincturi/Sirop_imunostimulator_pentru_sezonul_rece-675.html ?