Trebuie testare

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MembruMobileApp302771 cu 8 ani in urma.

Multumesc domn doctor.o singura intrebare mai am, azi am fost la control si medicul mi a zid k e mai bn dar sa continui tratamentul.imi trebuie testare la gentamicina pt k pana akm a facut gentamicina si dexametazona.ma gandesc sa nu se intample cv k nu are testare.gentamicina afecteaza flora intestinala

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 8 ani

Pentru a primi raspunsurile mele la oricare intrebare, v-am rugat sa le adresati prin Site-ul Copilul.ro !
Daca medicul a recomandat testarea este bine sa o faceti,deoarece d-sa doreste ca bebele d-vs sa nu faca vre-o reactie la urmatoarea etapa de tratament cu acest antibiotic !