tratament govora

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de mari_mari2310 cu 12 ani in urma.

am o fetita de 2 ani 7 luni poate saii amelioreze crizele de astm facand tratament la govora

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Sigur ! Va spun din experienta, pe care am avut-o cu numeroasele serii de copii, suferinzi de bronsite astmatiforme sau astm bronsic , care beneficiau de bilete gratuite de tratament din partea Ministerului Sanatatii , pentru sanatorizare in " Salinele de la Govora , Slanic Moldiva si Slanic Prahova " Va trebui sa faceti cate o cura in fiecare cativa ani .

mari_mari2310

acum 12 ani

CUM SE OBTIN ASTFEL DE BILETE PENTRU TRATAMENT

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Dupa anul 1989, nu mai exista acest sistem al Ministerului Sanatatii. Doritorii ,cu actele si analizele pe baza carora s-a stabilit diagnosticul la medicul pediatru sau cel de familie se prezinta la Statiune la biroul de primire ( contra cost ) sau cu un bilet cumparat de la o Agentie turistica din localitatea d-vs.