tratament baile govora

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de mayra_dyana cu 13 ani in urma.

cum se procedeaza pentru a face tratament copii baile govora

Raspunsuri (3)

mikmok

acum 13 ani

Ai tirmitere de la un med specialist pentru aceste bai pe care vrei sa le faci copilului?

Iulia

acum 13 ani

copii pana la 7 ani beneficiaza de tratament gratuit, va este necesara o copie dupa certificatul de nastere al copilului si un bilet de trimitere pt Baile Govora. mai multe detalii pe site-ul SC Baile Govora SA

Irina5361923

acum 6 ani

Buna ziua,

Imi puteti spune si mie va rog ce hotel din Baile Govora ofera si tratament ORL pentru copii?

Multumesc