Senzatie de sufocare

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Anghel86 cu 12 ani in urma.

De 1 luna ma confrunt cu o senzatie de sufocare,am fost la medicul de familie si mi-a zis ca am rosu in gat,m-i s-a prescris ospen 1500,de 3 zile fac tratamentul asta dar nu vad nici un rezultat.Tin sa precizez ca ca de 2 saptamani oftez des iar nasul imi e mereu uscat!
INTREBARE E CUI TREBUI SA MA ADRESEZ?UNUI MEDIC ORL SAU PNEUMOLOG? Anghel 25 ani. MULTUMESC FRUMOS

Raspunsuri (2)

Carpe Diem

acum 12 ani

Ar fi indicat sa examinati pe langa cei enumerati si un alergolog

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomandarea ar fi pentru consultul unui medic pneumolog