Secretie vascoasa in gat ce analize ar trebui sa fac?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MembruMobileApp1493940209 cu 6 ani in urma.

Buna seara.De cateva luni Am niste secretii in gat vascoase si cateodata si un pic de Catran care in special noaptea Dar mai ales cand sunt stressata sau merg La sala imi blocheaza respiratia si trebuie de fiecare data sa ma trezesc sa scuip altfel in a putea debloca gatul.Nu fumez si nu beau alcool.Inainte acum vreo luna mai fumam Dar doar cateva tigari noaptea..2 sau 3 dar Nu mereu.Imi puteti spune ce as putea face pt a ma elibera si ce analize ar trebui sa fac?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/tratamente-pentru-tuse-productiva_11374