respiratie

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de david31 cu 9 ani in urma.

buna seara.

Am o problema cu respiratia,respir greu de 1 an de zile,nu ajunge aer in pipt,casc,oftez odata la 5minute.

Am avut cateva atacuri de panica,si de atunci am ramas asa.

Am fost la psiholog,psihiatru,am facut ekg,spirometrie,analize,ecografie,plamanii snt ok,am luat tratamente..nu stiu ce sa mai fac si unde sa mai merg...

mai simt dureri in zona pieptului,inimii dar in rest respir greu mereu.

aveti idei ceva?!..multumesc

Raspunsuri (1)

luminita270

acum 9 ani

Incercati MAGNEROT 2*1cps/zi,tratamentul se mentine pe o perioada de 10 zile,combinat cu Vitamina C 1CPS/ZI.Este posibil ca totul sa fie pe fond de anxietate.Pentru anxietate,numai medicul va poate prescrie tratament,puteti lua pentru inceput SEDATIF PC(nu creaza dependenta). SANATATE!