raspuns urgent va rog

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de stela-stela cu 12 ani in urma.

ce inseamna haemophilus parainfluenzae........?????????????? e grav?se da antibiotic?se poate agrava netratat corespunzator?fetita asre 6 ani si e la gradi......

Raspunsuri (2)

arakelian

acum 12 ani

stiu ca e in virus. Deci nu antibiotic.
Din ce stiam era cuprins in schema de vaccinuri gratuite de la stat care se face la 2-4-6-12 luni.
De accea e curiozitatea mea:copilul dvs nu a fost vaccinat?

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incercati homeopatia, in primul rand sa gasiti un medic homeopat bun. Copiii mei au avut multe probleme de sanatate si homeopatia ne-a ajutat mult. Am trecut si peste febra de 40 grade doar cu homeopatia. Homeopatia ajuta dar foarte important este medicul homeopat! Multa sanatate va doresc!