Probleme respiratorii

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Teo96 cu 12 ani in urma.

Buna ziua!
De ceva timp, aproximativ 2 saptamani, ma confrunt cu o problema destul de ciudata.
Am inceput sa casc foarte des si simt ca nu am aer suficient. De fapt, prin cascat simt o completare a cantitaiti de aer pe care o inspir.
Ce m-a alarmat a fost o intamplare recenta, intr-un tramvai, plin de praf, in care efectiv simteam ca nu mai am aer.Dar lucrul acesta nu mi se intampla doar in locuri prafuite, ci si in general.
Mentionez ca am 15 ani si nu m-am mai confruntat cu o asemenea problema in trecut.

Raspunsuri (1)

rusu stefan

acum 7 ani

sunt bonlav cardiac am tromb urechiusa stinga urmez tratamentul indicat de medic in ultimul timp am probleme in special dimineata casc foarte mult nu pot respira ametesc am virsta de 60 ani ce ma sfatuiti