probleme de respiratie bebe

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de dorys cu 11 ani in urma.

buna ziua am si eu problema am un copil de 2ani si de vreo 3saptamani cand se uita la tv sau e concentrata asupra unui lucru isi tine respiratia timp de cateva secunde max 5.in rest respira normal cand doarme cand mananca sau se joaca sa fie o problema?ms

Raspunsuri (4)

MembruMobileApp1514735866

acum 6 ani

Mai exista problema asta? Ma intereseaza pt ca si copilul meu face la fel

MembruMobileApp1514735866

acum 6 ani

Mai exista problema asta? Ma intereseaza pt ca si copilul meu face la fel

dorys

acum 6 ani

Nu mai exista,de fapt nici nu a fost o problema descoperise ca poate sa facă lucru asta și era un fel de joaca 😊

MembruMobileApp1514735866

acum 6 ani

Mai exista problema asta? Ma intereseaza pt ca si copilul meu face la fel