Problema respiratorie

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Asergiu cu 10 ani in urma.

Buna ziua!

Am si eu o mica problema,am fost fumator si de 3 luni si 1 sapt am fumat electronice ,este de marca foarte buna si de asemenea si lichidul pe care il folosesc este ``Glicerina vegetala cu aroma de tutun``.Dar de la un timp simt ca nu mai am destul aer,ca nu pot respira ok ,cum respiram inainte.....Ce ar putea fi?...+ de asta ma dor si dintii cand ma spal.

Va multumesc!

Raspunsuri (1)

doina

acum 10 ani

ai incercat o cura de detoxifiere?? este indicat sa faci, mai ales ca esti fumator. Trebuie sa ai un regim de viata sanatos si daca ai posibilitate sa iti cumperi tratament cu ultra zeolit lichid