Poate cineva sa ma ajute?

Afectiuni respiratorii la copii Agitatie

Postata de Utilizator11583700408 cu 4 ani in urma.

De cand eram mica am avut o senzatie._. O înțepături de inima la 10 ani .eu acuma am 18 ani si cand eram la liceu eram tot timpul stresată si aveam înțepături de inima si acuma am început să simpt că mi se oprește inima cate 1 sec a fost prima data .si a mai continuat să mi se oprească inima 2 , 3 ,4 sec .dar într-o zi sa oprit si ma durut . Si continua sa imi apără dureri de inima . Si mai am o problema eu am circulatia prost a adica am mâinile rece tot timpul si picioarele si câteodată mi se investesc si vara si am si anemie de cand eram mica . Si cand este iarna imi este greu sa ies afară deoarece este aerul rece si nu stiu de ce ,dar nu pot respira bine ,simt ca mi se răcește corpul si respir greu ,ar trebuie sa imi pun mana la gura ca sa pot respira putin bine . Ce trebuie sa fac?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/cauzele-durerii-de-inima_17172

Utilizator11583700408

acum 4 ani

multumesc foarte mult !