Oboseala și disconfort toracic

Afectiuni respiratorii la copii Oboseala

Postata de DobrinGeorge cu 10 ani in urma.

Astăzi se face o saptamana de cand am un disconfort toracic care se evidentiaza prin jungiuri/spasme/intepaturi la nivel intercostal și în spate, o durere lombară (stau foarte mult pe scaun la computer) o oarecare respiratie greoaie iar cand fac un anumit efort inima imi bubuie simt ca imi iese din piept , se poate vedea cat de tare bate prin tricou. Țin sa precizez ca am si un ganglion submandibular parcă mărit, dar nu doare, este mobil nu este roșu decat că mi se pare umflat. Mă simt leșinat, am si stari de somnolență eu am avut probleme cu amigdalitele dar acum parcă se mai lasă. Ce poate fi? La ce sa mă aștept?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Aveti nevoie de o evaluare clinico-biologica in vederea unor recomandari adecvate.