Nu pot respira?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MembruMobileApphenryrosoo cu 6 ani in urma.

Bună.Ma numesc Daniel si am 21 de ani
De vreo 3 luni simt ca nu pot respira.Fumez de 6-7 ani dar la pneumolog mi-a spus ca totul e bine. La orl mi s-a spus deviatie de sept plis cornet marit la nara dreapta.
Am un ganglion foarte umflat sub barbie care ma doare destul de tare in partea din fata plus cativa mai mici in partea din spate pe langa marul lui adam....tin sa mentionez ca mai am supta maronie uneori.Ideea e ca totul a inceput dupa ce mi-am facut un piercing in nas care s-a infectat iar eu am tratat doar cu sare de mare.Credeti ca e din cauza aia sau e ceva mai grav? Multumesc

Raspunsuri (3)

Dr. Cranta Ali

acum 6 ani

Faceti un consult dermatologic.

MembruMobileApphenryrosoo

acum 6 ani

Am fost pentru ca intradevar am o leziune pe spate care nu prea da semne de vindecare plus o pata rosie in capul pieptului...dar a spus ca totul e bime si doar mi-a dat niste creme sa ma ung.
Sunt foarte speriat de partea cu respiratul si ganglioni plus sputa maronie..

MembruMobileApphenryrosoo

acum 6 ani

Am mai uitat sa mentionez ca limba mi s-a modificat putin am o albeata continuaa cu forme pe ea si uneori gura imi e foarte amara