nasul curge ca la robinet

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de joani cu 14 ani in urma.

de sambata ii curge nasul,iar de luni a inceput sa tuseasca putin,iar acum tuseste mai des si se mai aude si un harcait cand tuseste,plange cand tuseste.dr nea dat zinnat si eurespal,dar mam saturat de antibiotice.maine iau analiza exudatului pt rosu in gat.dar in februarie a mai avut ,,acel rosu in gat,, si mia dat augumentine si eurespal.e bebe are 9 luni.eu de sambata iam dat nurofen,sirop de muuguri de pin si tinctura de rasina,ceai de muuri de pin si acum de urzica

Raspunsuri (5)

elena593114434

acum 14 ani

Ar fi bine sa fie vazut totusi de un medic, mai ales daca face febra.

joani

acum 14 ani

a vazuto dr luni,si nu as vrea sa mai merg.ca deja mia spus ca ce le fac cpoiilor dei racesc asa des.in februarie a avut rosu in gat

joani

acum 14 ani

de mancat mananca bine,iam pus si seu de oaie cu mamaliga si sare

joani

acum 14 ani

si cea mare e la fel,are 4,6ani

joani

acum 14 ani

si eu am inceput sa ma simt ca ele,sper sami revin ca sa pot avea grija de fete ca sunt singura,pot iesi afara cu ele,oare nui nimic