LUIVAC

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de mb80 cu 13 ani in urma.

Buna! ma numesc Marilena si as dori sa stiu daca LUIVAC are efect imediat de imunizare! Vreau sa ii dau fetei mele de 3ani. Initial am vrut sa-i fac tratament homeopatic, dar rezultate sunt de-abia dupa 3luni. Medicul pediatru mi-a zis de luivac dar am omis sa o intreb cat de repede isi face efectul. Va multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

mb80

acum 13 ani

Daca ii dau luivac si incepe sa-i curga nasul, ii mai pot da ceva pe langa el, sau trebuie sa il intrerup?

loredana_dana

acum 13 ani

mb80 ti-am scris un mesaj privat, citeste-l !

alina

acum 10 ani

buna daca ii dau fetitei mele de 3 ani bronhovaxom pot sa ii dau si luivac