laringo traheita

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de crina monica169008 cu 11 ani in urma.

baietelul meu de 3 ani are laringo traheita,are tuse latratoare,stranuta si curge nasu apos.nu are rosu in gat,si nici febra nu are.ia dat amoxicilina ,ptr tuse plantusin,si aerius.daca nu are rosu in gat ptr ce ia dat antibiotic?acum 2 saptamani a avut angina aftoasa si iar antibiotic augmentin,nui prea mult intr-o luna ?a racit din cauza ca era frig in casa,dr a spus sa dam drumu la caldura.asa am si facut.astept un raspuns daca e bun tratamentu care i la dat si antibioticul daca este necesar la ,laringo traheita.am racit si eu ,dupa el

Raspunsuri (1)

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna,
Incercati homeopatia, in primul rand sa gasiti un medic homeopat bun. Copii mei au avut multe probleme de sanatate, printre care si cele enumerate de dvs si homeopatia ne-a ajutat mult. Am trecut si peste febra de 40 grade doar cu homeopatia. Homeopatia ajuta dar foarte important este medicul homeopat! Multa sanatate va doresc!