imunitate

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de crina monica169008 cu 12 ani in urma.

buna.vreau sa va intreb ceva.ptr imunitatea copilului care e cel mai bun produs ptr imunitate.imunogrip junior,imunobaby,astea sunt bune?nu stiu ce sa i dau ptr imunitate ,dar sa fie bun ,incat sa numi raceasca f des,va rog frumos spunetimi ce e mai bun ,are 2 ani si 2 luni copilul.vreau un raspuns de la doctor.

Raspunsuri (3)

colnago

acum 12 ani

Puteti folosi bautura bioactiva Tahitian Noni, nu are contraindicatii, regleaza sistemul imunitar, se foloseste ca supliment alimentar. Fetele mele o consuma de patru ani, nu au mai avut probleme cu imunitatea.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Reactia fiecarui copil este individuala, nu toti reactioneaza la fel nuci la imbolnavire ,nici la medicamente . In ceea ce priveste imunitatea, aceasta poate fi crescuta cu oricare dintre preparatele naturiste enumerate de catre d-vs, cat si cu atatea altele care exista in toate farmaciile naturiste.

CarmenG

acum 12 ani

Incercati medicina cuantica.