imunitate

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de simonick cu 12 ani in urma.

buna seara as dori sa stiu care este cea mai buna varianta de intarire a imunitatii la copii de 4 ani avind in vedere ca am avut multe probleme de gen bronsite spastice si vesnicul rosu in git acum luam singuler dar tare as vrea sa i intaresc imunitatea banuiesc ca toate problemele pleaca de la imunitate

Raspunsuri (5)

colnago

acum 12 ani

Un ajutor eficient, natural, fara contraindicatii poate fi bautura bioactiva Tahitian Noni Original. Fetele mele o consuma de patru ani, nu au mai avut probleme cu imunitatea

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

simonick

acum 12 ani

multumesc frumos am sa incerc

maria popescu

acum 12 ani

eu ii dau fiului meu Esberitox N.
Fiind un medicament obtinut din plante (Echinaceea, Thujae si Baptisiae) nu are contraindicatii, am vazut ca poate fi luat inclusiv de femeile gravide. noi am aflat anul trecut de Esberitox N cand ni l-a dat medicul de familie pt a scurta durata racelii. tot atunci am descoperit ca poate fi luat si pt intarirea imunitatii.

monica raducanu

acum 10 ani

am aceeasi situatie ca a ta si eu cu baietelu meu dute si opereazal de polipi . o sa fii o fericita