Fluidol sau fluimicil pediatric??

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Utilizator11605534955 cu 3 ani in urma.

Buna ziua,ma adresez si eu la dummeavoastra cu o imtrebare,am un baietel de 5 luni si stranuta intruna si i se infunda nasul des,eu ii aspir nasul cu ser fiziologic ,i am dat panadol si la 4 ore nurofen,si as dori sa incerc cu fluidol sau cu fluimicil?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Nasul-si-sinusurile/cum-ajuti-copilul-cand-are-nasul-infundati_12731