fetita mia in virsta de 7 luni nu poate face scaun normal

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

FETITA MIA IN VIRSTA DE 7 LUNI NU POATE FACE SCAUN NORMAL FACE DAR CU DIFICULTATE TIP BOBITE SE FORTEAZA SI PLINGE .CE AS PUTEA SAI DAU CA SA FACA NORMAL , VA MULTUMESC ANTICIPAT

Raspunsuri (3)

Carpe Diem

acum 12 ani

Primul cu care ar trebui sa discutati este medicul pediatru al copilului.
Alimentatia sa fie bogata in fructe, sa consume lichide suficiente.

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

Este necesar sa discutati cu emdicul de familie si sa consultati un pediatru.
De asemnenea, rezultate bune dau probioticele pentru copii, marul ras pe razatoarea mica, sucul de prune (ca tot suntem in sezon). consumul de lichide este benefic, apa mai ales acum ca este foarte cald.
sanatate multa

iuliana

acum 12 ani

debridatul,o cura de 1luna il regleazadaca ii moale face tare daca ii tare face moale..