Fetita mea are 14 ani si acum o saptamana a racit,acum i-a trecut dar respira foarte greu ?

Afectiuni respiratorii la copii Raceala Infectie respiratorie

Postata de Utilizator21526734357 cu 5 ani in urma.

O ustura in gat,cu febre (nu foarte mare)nu am fost cu ea la doctor i-am dat amoxacilina.

Raspunsuri (1)

Dr. Tamara Marcovici

acum 5 ani

Buna ziua. Adresati-va urgent medicului (medic familie, spital, UPU) pentru a fi examinata, a se preciza diagnosticul si a se institui tratamentul.