Fetița mea de 10 lunițe este răcită, nas înfundat, tușeste des , are laringit si este foarte iritata, morocanoasa, ce remedii as putea incerca sa-i ameliorez durerea ??

Afectiuni respiratorii la copii Laringita

Postata de Utilizator11638661117 cu 2 ani in urma.

sa răcit de miercuri, si acum este tot asa, am fost la pediatru cu ea dar nu ia dat nici un medicament a zis ca nu are nevoie momentan, ea este tot iritata, tot tușește, doarme puțin, mananca, putin....ce putem face in aceste cazuri?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-respiratorii-la-copii/raceala-la-copii_252