Felicitari pentru site

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MARIAN39123512 cu 12 ani in urma.

de aproximativ o luna am o tuse seaca si ragusescam incercat si cateva tratamente si nu am gasit leacul,poate un sfat ...
[email protected]
multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar trebui efectuată pentru început o radiografie pulmonară, şi în funcţie de rezultat, consultat un medic pneumolog. Ar putea fi vorba şi de alte cauze: în sfera ORL (sinuzită, rinită), sau digestive (reflux de acid gastric de la nivelul stomacului)

MARIAN39123512

acum 12 ani

O sa merg la dr. de familie sa vedem ,multumesc oricum.Sper sa am noroc.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,
ce tratamente ati urmat? ati fost la un consult medical, sau ati luat dumneavoastra ce medicamente ati crezut de cuviinta? alte boli mai aveti? mai urmati vreun tratament?

va urez o seara buna

Dr. Manuela Magdau

acum 12 ani

Buna ziua,
eu as incepe cu testele alergologice!