faringita

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de iso cu 12 ani in urma.

Buna ziua! am un baietel de 2 ani si 6 luni. a racit, medicul pediatru mi-a spus ca are rino-faringita. este in tratament cu Nurofen, sirop si Sumetrolin, sirop. a inceput sa tuseasca mai tare si vreau sa va intreb daca pot sa-i administrez si Eurespal, sirop, pe langa tratamentul de mai sus. Va multumesc!

Raspunsuri (6)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Se poate asocia si siropul Eurospal care are actiune si asupra bronsitelor spastice ( astmatiforme )

iso

acum 12 ani

Multumesc mult pentru raspuns!

alla

acum 12 ani

sunteti foarte bravo,baietelul meu a racit un pic iar sfaturile date de dumneavoastra ma ajuta mult ,mersi bafta,

Dr. Cranta Ali

acum 12 ani

va recomand pe langa Eurespal sirop si Mucosolvan sirop.

iso

acum 12 ani

Multumesc!

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului