fac ce e bine?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de iepurrash cu 11 ani in urma.

ii dau isuprinosine,baraka si echinaceea cu propolis si vit c,14 zile luna asta.apoi 10 zile lunar pana in martie.nu il mai duc la gradi o luna..pe durata intregului tratament i-am dat enterol........tuseste de 2- 3 ori maxim/zi...cred ca e pe drumul cel bunsi ca nu exagerez cu tratamentul pentru imunitate

Raspunsuri (1)

Dr. Adina Anghelea

acum 11 ani

Este bine ca nu il mai duceti in colectivitate o perioada, pentru ca orice raceala ii scade imunitatea si pe acest fond poate contacta alti factori patogeni.In general, imunizarea se face pe o perioada mai lunga. Foarte buna este vitamina C lichida si un suc concentrat de Noni, original, pe care sa-l ia toata luna .*