Este bine sa iau in acelasi timp singuler si Astha 15,am facut covid si tusesc? ?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Letitia cu 2 ani in urma.

Sufar de o rinita alergica, alergic la ambrozie. Am deviatie de sept. Primavara iau synguler. Am facut covid si am o tuse de care nu scap. Am luat 5 zile erdomed, plus synguler. POT LUA ASTHA 15 pentru tuse in acelasi timp cu syngulerul? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/combinatii-periculoase-de-medicamente_9329