durere in piept din cauza loviturii cu genunchiul

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de alvinn cu 10 ani in urma.

buna seara..ma numesc mihai si am 17. azi la ore un baiat ma lovit cu genunchiul in pieipt si ma doar ft tare...ma doare mijlocul .daca vreau sa fac vriun exercitiu fizic ma doare .daca vreau sa inspir mai mult aer tot ma doare,,,imi vine foarte greu .ajutatima cu un raspuns..CE TREBUIE SA FAC LA MOMENT?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este bine sa consultati medicul pediatru in vederea efectuarii unei radiografii toracice ( pentru a exclude o posibila fractura sau fisura costala).

alvinn

acum 10 ani

multumesc pentru raspuns

Dan

acum 9 ani

Mergi la Politie