despre rosu in gat

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de membru236457 cu 11 ani in urma.

cine imi poate spune despre un tratament rosu in gat analize iam facut microb nu are dar in fiecare luna luam antibiotic febra peste 39

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Incercati sa gasiti un medic pediatru homeopat care sa va ajute. Presupun ca este primul an de colectivitate al copilului si daca este asa, atunci imunitatea ii este pusa la incercare de tot felul de sitmuli de la alti copii.

Daca sunteti din Bucuresti, va pot recomanda un medic pediatru cu competente in homeopatie.

Sanatate multa!

membru236457

acum 11 ani

sunt din bistrita iar aici nu sunt medici homeopati copilul are 2 ani si nu lam scos in colectivitate asa e de mic iar pt imunitate iam tot dat

Cornelia

acum 11 ani

Buna,
Asa cum ti-a spus si Sigada, cel mai bine ar fi sa incercati Homeopatia.
Eu am avut rezultate foarte bune cu Homeopatia la copiii mei. Cand erau micuti, mereu le dadeam antibiotice(la 3 saptamani) - raceau des.
De cand folosim Homeopatia am avut rezultate foarte bune, nu am mai folosit antibiotice, folosim remedii homeopate.
Dar in homeopatie este foarte important sa gasiti un medic homeopat.
Incercati sa trimiteti un email la ***@yahoo.com, va va raspunde un homeopat foarte bun, care va va ajuta.
Multa sanatate va doresc!