de ce mai sunt recomandate la copii mici?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de pedros76 cu 12 ani in urma.

medicul de familie ne-a recomandat MONTELUKAST ACTAVIS 4MG , iar medicul pediatru SINGULAIRE 4 MG. au atatea reactii adverse, destul de dubioase....

Raspunsuri (2)

ooaannaa

acum 11 ani

Si baietelul meu tot singulaire ia de ceva timp si e mult mai bine.S-au resimtit reactiile averse sau doar le-ati citit pe prospect??Va rog raspundeti-mi,e f important

Cornelia, Craiova

acum 11 ani

Buna
Am avut si noi singulaire si s-a ingrasat 10 kg in doua luni de la el, iar tusea tot n-a trecut. I-am dat 1/2 an. Am mers apoi pe Homeopatie unde rezultatele au fost mult mai bune.
Incercati homeopatia, in primul rand sa gasiti un medic homeopat bun. Homeopatia ajuta dar foarte important este medicul homeopat! Multa sanatate va doresc!