de ce dupa o simpla raceala mi-a ramas fatita cu un harait

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de membru292476 cu 9 ani in urma.

buna ziua am o fetita de 2ani in urma unei raceli mia ramas cu un harait destul de urat am mers cu ea la medicul de fam si in urma consultului la plamani doamna doctor mia spus k defapt acel harait i se aude la plamani ce pot sa fac in privinta aceasta va rog datimi un sfat va multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Dr. Ramona Muresan

acum 9 ani

Consultati un medic pneumolog de copii sau alergolog. Sanatate!