de vreo 2 luni are(șuierat în gât) nu poate respira

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de David cu un an in urma.

Mama mea mai bine de vreo 2 luni are(șuierat în gât) nu poate respira,când se pune sa doarmă nu poate ca ii se usucă gura când se pune cu urechea pe pernă o doare și o doare capu. Nu poate sa se culce ca după maxim jumătate de oră după ce a adormit să trezește și simte ca nu mai are aer i se usucă gura. Puteți sa îmi spuneți ce poate avea mama. Va rog frumos!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/respiratie-greoaie-si-dificilai-care-sunt-cauzele-aparitiei-acestor-simp_18891