curge nasul

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de anirares cu 12 ani in urma.

buna,am un bebe de 7luni acum 2saptamani am fost cu el la dr ii curgea nasul si era ragusit ia dat ceclor 5ml la 12ore de ieri dimineata iar a inceput sa-i curga nasul si sa stranute tin sa mentionez k ceclorul l-am terminat vineri dimineata.

Raspunsuri (1)

Dr. Tamara Marcovici

acum 12 ani

Buna seara.
Descrieti manifestari de rinita si laringita catarala. Pana la reevaluare sugarului de catre medicul de familie administrati nazal Vibrocil picaturi 3x1/zi, Nurofen sirop oral 3x2,5 ml/zi.