copil de 2 ani cu rosu in gat?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de MembruMobileApp1511231896 cu 6 ani in urma.

Va rog sa imi dati un sfat,pt ca aici fiecare pediatru cu o parere. Copilul meu de 2 ani imi face in gat de 4 5 chiar 6 ori pe an. Iar nasul i se infunda si respira pe gura. Nu doarme deloc de 2nopti. Nimic nu il desfunda si i se agraveaza gatul asa. Ce este mai bun pt nasuc? Ce ii pot face? De imunitate..la fel, Cv sa ii iau..nu stiu,innebunesc. Daca acuma pare sa il ia raceala,doar pare,pai peste 3 ore e lat.voma febra nas plange incontinuu. Un raspuns va rog! Specific ca ii dau Ospen cu Nurofen,iar pt nas Vibrocil

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/primul-ajutor-in-congestia-nazala-la-copii_14239
//sfatulmedicului.ro/Gripa/boli-de-sezon-gripa-laringita-sinuzita-bronsita-pneumonia_470