Ce pot face?

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Stanislav cu 6 luni in urma.

Am o fetita de 1 an sii 11 luni ...are un hiriit foarte urit in piept ...ma puteti ajuta cu un tratament sa scape de acest hiriit ...multumim frumos

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 luni

Buna ziua,

Este recomandat sa consultati un medic pediatru pentru a obtine un diagnostic corect si tratamentul adecvat cat mai curand posibil.

Va recomandam sa va programati la un medic pediatru: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/simptomele-inflamatiei-plamanilor-durere-in-piept-respiratie-dificila_18648
sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/wheezingul-sau-respiratia-suieratoare_9548