astm bronsic

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de azucena cu 14 ani in urma.

Recomanda medicii statiunea Govora pentru tratarea astmului bronsic la copii?Daca alegem sa ne petrecem concediul la Govora,atunci trebuie sa renuntam la mare si invers?

Raspunsuri (3)

mari

acum 14 ani

intreaba pediatrul dar eu cred ca puteti merge in ambele locuri.jumatate de concediu la govora jumatate la mare.ce rau poate face?sanatate!

delia

acum 14 ani

dar la praid putem merge?si fetita mea a fost diagnosticata ci bronsita astmatiforma,ce e de facut?
fetita are 5 ani.a baut 3 luni singulair de 4 mm,si de 1 luna nu mai ia nimic.poate sa se ajunga la astm?

Constantin

acum 13 ani

Terapia alternativa va ajuta-0722344290