Ajutor!

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de Mărincean Oana cu 9 ani in urma.

Bună ziua! Am o problemă: de o saptamana tot am niste intepaturi, dureri in spate in zona plamanilor, insa sunt rare. Cand respir nu ma doare nimic in spate sau sa transpir. Recunosc ca am facut niste exercitii fizice. Sa fie din cauza exercitiilor??
Va multumesc!

Raspunsuri (3)

Mărincean Oana

acum 9 ani

Mentionez ca am 15 ani si exercitiile pe care le faceam erau destul de dure (ex. 200 genoflexiuni pe zi, 100 de abdomene ș.a.m.d.

Mărincean Oana

acum 9 ani

Mentionez ca am 15 ani si exercitiile pe care le faceam erau destul de dure (ex. 200 genoflexiuni pe zi, 100 de abdomene ș.a.m.d.

Dr. Tamara Marcovici

acum 9 ani

Buna seara. Probabil ca simptomele descrise se datoreaza exercitiilor efectuate. Totusi, un consult la medicul de familie se impune pentru a exclude o alta cauza a manifestarilor.