ajutati-ma va rog!!!

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de asca_carla cu 14 ani in urma.

fetita mea in varsta de 5 anisori a fost racita de curand..azi uitandu-ma in gatul ei sa vad daca mai are rosu in gat..am observat o carnita crescuta...cum este omuletul din gat numai ca nu este crescut de sus in jos...ci invers.sunt foarte speriata.aveti idee despre ce poate fi vorba? multumesc din suflet

Raspunsuri (8)

opris_1

acum 14 ani

unde este aceasta carnita???pe limba in spate nu-i asa???daca este acolo este ceva normal alea sunt papilele gustative.daca te uiti bine si tu ai acelasi lucru.nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi.sanatate

asca_carla

acum 14 ani

da este pe limbuta in spate..pana azi nu am observat-o..e adevarat ca nu ma uit tot timpul in gatul fetitei..nu e bolnavicioasa de fel..insa azi m-am speriat foarte tare cand am vazut-o..automat ca am luat oglinda si m-am uitat si la mine in gat..dar la mine nu am observat-o...este o carnita cam la fel de maricica cat omuletul din gat..sper din tot sufletul sa aveti dreptate..si eu sa fiu cea care s-a speriat fara motiv..copilul acesta este totul pt mine.multumesc pt raspuns.sar`na si sanatate multa.

opris_1

acum 14 ani

stiu cum e sa fi mama pt ca am o fetita de varsta fetitei tale.oricum eu asa cred pt ca si la fetita mea sunt mai vizibile ca la noi.dar ca sa poti face un paste fericit poate dai o fuga la dr sa te mai linistesti.

asca_carla

acum 14 ani

sarumana pt raspuns.sa va traiasca ingerasul.sarbatori fericite.

asca_carla

acum 14 ani

sarumana pt raspuns.sa va traiasca ingerasul.sarbatori fericite.

andreutza:)

acum 14 ani

Nu te mai ingrijora !O sa fie bine! Paste Fericit!

elena593114434

acum 14 ani

Mergeti la un medic pediatru infectionist pentru ca poate fi o boala infecto-contagioasa.

clara

acum 14 ani

eu am crezut ca raspunsurile sunt date de medici , nu de persoane care citesc pe google si dau copy-paste.No comment !