afectiune respiratorie

Afectiuni respiratorii la copii

Postata de afg cu 12 ani in urma.

am 23 de ani...la 14 ani mi-am scos polipii si la 21 de ani mi-am facut operatie deviatie de sept...toate au decurs normal
-de la un timp racesc foarte repede si stau cu nasul infundat foarte mult timp si chiar daca nu sunt racit ...tot timpul am o nara infundata si cand dorm de exemplu pe partea cealalta a narii care este desfundata se infunda aia si cealalta se desfunda ...deci practic tot timpul respir doar cu o singura nara

oare mi s-au regenerat iarasi polipii si sa-i scot din nou?

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Este posibil ca să fi reapărut polipii caz în care va fi nevoie de o nouă intervenţie de îndepărtare a acestora. Ar fi recomandat să consultaţi un medic ORL-ist